EVERYTHING ABOUT FIZIKSEL SUNUCU

Everything about Fiziksel Sunucu

Everything about Fiziksel Sunucu

Blog Article

Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Sunucunuza belirli kişilerin erişmesini istiyor ve sunucunuza olan bağlantı trafiğinin şifrelenmesini istiyorsanız

Özel SSD Storage altyapısı bu sunuculara muazzam bir performans artworkışı ve hız sağlamaktadır.SSD Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

Bir Net sitesine girmek isteyen bilgisayar istemci,Internet sitesindeki içerikleri ağda yayınlayan bilgisayar ise sunucu olarak tanımlanabilir.

Sanal sunucu ve cPanel lisansları sunucu olarak iki gruba ayrılan sunucu lisansları fiziksel sunucular için geçerlidir. Kullandığınız işletim sistemi, sunucu ya da web erişim panellerinin daha verimli gelmesini sağlayan bu eklentiler yasal olması için lisanlama kullanır.

Alan adı seçilerek sunucuların kullanılması ile birlikte farklı siteler ile aynı sunucular paylaşılmaktadır. Bu durumda bir siteye saldırı olması halinde bu durumdan sizin siteniz de etkilenir.

Tüm Sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip olan ve Türkiye’nin tek Tier three veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Fiziksel sunucularda bu gibi durumların yaşanması mümkün değildir. Saldırılar direkt olarak sitenize geldiği zaman savunmanızı yapmanız gerekir. Bu durum sunucu hizmeti sunan alanında uzman firmamız tarafından yapılır.

Sunucu hizmetlerinde genel kullanım sözleşmesi yanında sunucu hizmet sözleşmesi de dikkate alınır.

E-Ticaret HostingE-ticaret sitelerinin performans gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan internet hosting paketleri

Dedicated server, tüm yazılımsal kaynakların ve fiziksel donanımların tek bir müşteriye ait olduğu server çeşitidir. İstediğiniz işletim sistemini kurabileceğiniz gibi yönetim paneli ile hızlı aksiyonlar alabilirsiniz.

Sunucu kiralama işlemin de, Standart olarak her kiralık bulut sunucu ile birlikte one adet ipv4 adresi sağlıyoruz ve bu yapacağınız tüm kullanımlar için genellikle yeterli oluyor. Sunucu kiralama da eskiden bazı teknolojilerin yetersiz olması nedeniyle, SSL sertifikaları veya banka onayları nedeniyle her World wide web sitesi için özel bir ip adresine ihtiyaç duyulabiliyordu ve kiralık sunucularla birlikte çOkay sayıda ip adresi almak gerekiyordu, ancak şimdi tek bir ip adresi üzerinde binlerce Net sitesini ssl sertifikaları ile birlikte sorunsuz çalıştırabilir, banka ve diğer resmi kurumlardan onay alabilirsiniz. Sunucu kiralama işlemleri artworkık kolaylaştı.

E-ticaret siteleri Daha güvenli hizmet sunmak isteyen World wide web siteleri check here Çok trafik alan veya almaya başlayan Net siteleri Yetersiz kaynağa sahip paylaşımlı internet hosting paketleri kullanan web siteleri Resim, video clip, müzik dosyaları gibi hem kullanıcıların yoğun şekilde etkileşimde olduğu, hem de büyük depolama alana ihtiyaç duyan web siteleri İstemciler tarafından sürekli işlem yapılan büyük trafikli Net siteleri

Dedicated Sunucu kiralama hizmetimizde E35 sunucu modeline kadar 100Mbps paylaşımsız hat sunmaktayız. E35 üstü yüksek performanslı sunucu modellerimizde sunucu başına 1Gbit erişim sağlamaktayız.

Report this page